Светлая память

02.05.2017

«Светлая память» атты жыл сайынғы қала көркін ашу  акциясы

25 сәуір күні Есіл ауданы жастар саясаты орталығының  бастауымен «Светлая память» атты жыл сайынғы

қала көркін ашу  акциясы ұйымдастырылды. Акцияның басты мақсаты: қала көркін әсемдеп тұрғанескерткіштерді тазалау, ағаштарды әктеп, таза экологияға жастарды баулу. Жыл сайын әрбір оқушы, студенттердің қызығушылығы арта түсіп, қатысушылар саныда көбею үстінде. Ашылу салтанаты  мәдениет үйінің  алаңында өтсе, тазалау алаңдары бөлігі әрбір жасақтарға берілді. Қатысушылар шашылған қоқыстарды жинап, қала ескерткіштерін жуып,  орталық саябақтағы ағаштарды әктеді. Жалпы іс-шараға 65 адамға жуық жастар қатысты. Осындай іс-шара барысында №3 орта мектебінің «Адал Ұрпақ» клубы мүшелері де, өз қол ұштарын созды. Сонымен қатар мектебіміздің 9  «Б» сынып оқушылары  белсенді қатысты.

Дайындаған: Алмас Жангүл «Адал Ұрпақ»  клубының төрайымы және меншікті тілшісі

Мұғалімі: Ештаев М.А