Медипфест

07.04.2017

Есіл қаласы №3 орта мектебі

27-30 наурыз 2017 жылы Астана қаласында «Бақытты жұлдыз астында біз жаңа әлемде өмір сүреміз» атты ХIII

халықаралық балалар мен жастар қоғамдық бұқаралық ақпарат құралдарының медиафестивалі өтті. Ұйымдастырушылар ББҰ "Жұлдыз", Л.Гумилев атындағы ЕҰУ журналистика және саясаттану факультеті, балалардың құқықтарын қорғау Комитеті, ҚР БҒМ және "Нұр Отан" партиясы бірлесіп медиафестивальді өткізді. Есіл ауданының атынан мектебіміздің 10 сынып оқушысы Алмас Жангул қатысты. Қазмедиа орталығында

экскурсия және мастер-кластар болды, ақпараттық агенттіктер мен телеарналарға "Хабар", "Астана" , "Қазақстан" газеттерінің редакциясы "Егемен Қазақстан", "Казахстанская правда" балалар мен жастарға экскурсия өтті. Нұр Отан партиясының  үлкен залында брифинг өтті. Жастарға қызықты өзекті мәселелер қаралды. Медиафестивальдің салтанатты жабылуында қатысушыларды сертификаттармен, мақтау қағаздарымен, алғыс хаттармен, естелік сыйлықтармен марапаттады. Алмас Жангүл II дәрәжелі дипломға ие болды.